Diákotthon
...közel van, modern és jól felszerelt
Mezőgazdasági technikus
...ha szereted a földművelést
Állategészségügyi technikus
...ha szereted az állatokat
Élelmiszeripari technikus
...ha érdekel a labormunka
Mezőgépkezelő és -szerelő
...ha a gépek a mindened
Pék
...ha odavagy a frissensült kenyér illatáért

Érettségi vizsgabizottságok

Ügyeletes tanárok az anyanyelvi írásbeli érettségi vizsgán

Péntek,2020.06.12.    IV/3,  IV/4    8,00       

Fúró Andor                                              Marin Videnov

Harkai Anita                                             Sandra Đorđević

Vörös Bogárdi Emese                                Biljana Tadić

Péntek,2020.06.12.      IV/1,   IV/2,  IV/6     11,00

Maja Iljkić                                             Gogolák Csilla

Marijana Laović                                      Virág Gábor

Marina Radaković                                    Barna Boglárka 

 

OSZTÁLYOZÓ BIZOTTSÁG:

Mara Stojković                                          Nagy Ágota

Nada Generalović                                      Vajda Vajda Annamária

Vera Rakčević                                           Éter Pandurcsek Bettina                                     

 

Ügyeletes tanárok a szakmai érettségi teszt vizsgán  

 

szerda, 2020.06.10.             IV/3,  IV/4      10.00 órakor

Mara Stojković                                           Lőrik Lajos

Darko Mudreša                                          Barna Boglárka

Vera Rakčević                                             Éter Pandurcsek Bettina

 

szerda, 2020.06.10.       IV/1,   IV/2,  IV/6   13.00 órakor

Svetlana Lalović                                    Vajda Vajda Annamária

Ivana Gašparević                                   Horváth Zsolt

Marijana Lalović                                    Holló Rita

 

OSZTÁLYOZÓ BIZOTTSÁG:

Élelmiszeripari technikus         Állategészségügyi technikus       Mezőgazdasági technikus

Ловра Szabolcski Irén               Bacsó Márta                          Kucserka Lengyel Dorottya                                                 

Kucor Gabriella                         Cipó Ibolya                             Pecze Tamás  

 Ercsi Hajnalka                          Pósa Attila                              Faragó Bertalan

                                            Predrag Pualić                           Fürsztner   Róbert 

                                              Jovica Marcikić                         Đuro Zelić

                                              Stipan Delić                              Dragica Rašević

                                                                                             Mirjana Ivanović

                                                                                             Milan Zaklan   

                                                                                              Ilija Kovačević

 

                                                                                               Dognár Tóth Szabina

                                                                                                Ivana Stojanović                        

                                                                                        

                                                                                                                                 Bilјana Hrnjak