Diákotthon
...közel van, modern és jól felszerelt
Mezőgazdasági technikus
...ha szereted a földművelést
Állategészségügyi technikus
...ha szereted az állatokat
Élelmiszeripari technikus
...ha érdekel a labormunka
Mezőgépkezelő és -szerelő
...ha a gépek a mindened
Pék
...ha odavagy a frissensült kenyér illatáért

Hírek és közlemények

Az elsős tanulók beíratkozása 2020/21

Tisztelt szülők/ törvényes képviselők az elsős diákok középiskolába való íratkozása megoldható  elektronikusan  az eUprava (https://euprava.gov.rs/) portálon az Önök személyesen jelenléte nélkül, vagyis ehhez nem kell bemenni a kiválasztott iskolába. Az eUprava használatához de kell jelentkezniük  a portálra, és fiókot kell nyitniuk ott.

Az elsős tanulók középiskolába való íratkozása történhet személyesen is, ebben az esetben a kiválasztott középiskolában a helyszínen ki kell tölteni a jelentkezési űrlapot, a többi dokumentumot az iskola hivatalosan, elektronikus úton szerzi majd be.

Az eUprava(https://euprava.gov.rs/) portál az íratkozás időszakában  áll az Önök rendelkezésére, s kérjük Önöket, hogy a portál útmutatását követve minél többen válasszák  a beíratkozás elektronikus módját.

A középiskolába beíratkozni 2020.július 9-én meg 10-én lehet, 7.00 és 15.00 óra között.

Minden iskolában történő aktivitás a törvény által előírt rendelkezések alapján kerülnek megszervezésre, a rendkívüli helyzetre való tekintettel:  maszk és kesztyű használata, a 1,5 m távolság megtartása, kézmosás és fertőtlenítés illetve kis csoportokban való munka.  

Szakmai/nyári gyakorlat

A szakmai gyakorlat elektronikus úton  2020.06.10-től kezdődik minden osztály számára. Munkaszombatok: 2020.06.13., 2020.06.20.

Szóbeli felelések időpontjai a nem végzős osztályok részére

Szóbeli javítások időpontjai a nem végzős osztályok részére

I/10 

Magyar nyelv és irodalom –Éter Pandurcsek Bettina 2020.06.08. 8,00

Szerb mint nem anyanyelv - Mara Stojković  2020.06.09  8,00

Német nyelv- Dragana Boos 2020.06.11. 8,00

Testnevelés- Marijana Lalović 2020.06.10.  12,00

Matematika- Holló Rita  2020.06.11. 8,00

Történelem- Fúró Andor 2020.06.12.

Számítástechnika és informatika- Lőrik Lajos 2020.06.09. 9,00

Fizika –Ercsi Hajnalka 2020.06.12. 9,00

Kémia –Gogolák Csilla  2020.06.13. 8,00

Táplálkozástan –Mátéffy Katica 2020.06.13. 9,00

Húsipari műveletek és mérések   (elmélet és gyakorlat ) Lovra Szabolcski Irén  2020.06.08. 11,00

Húsipari alapanyagok – elmélet –Mátéffy Katica  2020.06.08. 10,00

                                           - gyakorlatok- Kucor Gabriella

                                           -gyakorlati oktatás- Gajić-Еrcsi

                                           - blokk –Udvardi Ildikó

Hitoktatás-   Kucor Krisztián  2020.06.15. 8,00

I/1

-Srpski jezik i književnost- Mara Stojković 09.06.2020.  8,30

-Engleski jezik –Maja Ilјkić 10.06.2020. 11,30

-Hemija –Marin Videnov 11.06.2020. 9,30

-Polјoprivredna tehnika –Milan Zaklan 11.06.2020. 10,00

-Pedologija iagrohemija-Mirjana Ivanović 12.06.2020.8,00

-Zaštita bilјa - Dragica Rašević 10.06.2020.  10,30

-Biologija –Snežana Zagorac  11.06.2020. 9,00

I/2

Növényvédelem  - Pecze Tamás  2020.06.10.  8,00

I/3

Anatomija i fiziologija - Ibolјa Cipo  08.06.2020.  8,00

I/11

Srpski jezik i književnost – Vera Rakčević 08.06.2020. 8,00

Fizika -  Marin Videnov  11.06.2020. 9,00

Hemija -  Marin Videnov  11.06.2020. 10,00

II/1

Srpski jezik i književnost – Mara Stojković  09.06.2020.  12,00

Hemija -  Marin Videnov  11.06.2020. 11,00

Zaštita bilјa -  Dragica Rašević  10.06.2020.  10,00

Gajenje povrtarskih kultura- Dragica Rašević  10.06.2020.  9,30

Bilјna proizvodnja 1 – Mirjana Ivanović 12.06.2020. 8,30

II/3

Engleski jezik – Ivana Gašparević  09.06.2020. 8,30

Farmakologija –Jovica Marcikić  10.06.2020. 9,00

Patologija – Bačo Marta  11.06.2020. 9,00

Biologija –Snežana Zagorac  11.06.2020. 10,00

II/4

Farmakológia – Pósa Attila  2020.06.08. 8,00

II/8s

Osnovi polјoprivredne proizvodnje –Đuro Zelić 10.06.2020. 8,00

Osnovi polјoprivredne proizvodnje (vežbe)-Dragica Rašević 10.06.2020. 11,00

III/1

Bilјna proizvodnja –Đuro Zelić 10.06.2020. 9,00

III/3

Fizičko vaspitanje- Marijana Lalović  10.06.2020.  12,00

Bolesti životinja – Marta Bačo 11.06.2020. 10,00

Porodilјstvo –Jovica Marcikić 10.06.2020. 10,00

Engleskijezik- Ivana Gašparević  09.06.2020. 9,30