Дом ученика
...у близини, модерна и добро опремљен
Пољопривредни техничар
...ако волиш пољопривреду
Ветеринарски техничар
...ако волиш животиње
Руковалац-механичар пољопривредне технике
...ако машине ти значе све
Оператер у прехрамбеној индустрији
...ако волиш прехрану

Вести и најаве

Пријава испита за јунски испитни рок

Драги уеници,

На сајту школе у десном страну, код Пријаве испита можете пријавите испите за јунски испитни рок.

Пријава испита је ОБАВЕЗНА за све редовне и ванредне ученике које хоће да полаже матурски или завршни испит у јунском року. Рок пријеве испита је до 2. јуна 2020. године до 20:00 сати!

Припрема за полагање практичног дела матурско испита за одељење 3/8с и 3/8м.

04.06.2020 четвртак

13-15 часова са менторима Заклан Милан и Печенка Андраш вежбају следећи ученици:

Бењамин Пешут

Сејад Халић

Колесар Кристиан

 

Хорват Килиан

 

 

15-17 часова са менторима Заклан Милан и Печенка Андраш вежбају следећи ученици:

Варади Мартин

Сабо Денис

Пап Себастиан

Домањ Шандор

Јожеф Шуриња
Здравко Вуков

 

17-19 часова са менторима Заклан Милан и Печенка Андраш вежбају следећи ученици:

Дудаш Доминик

Боршош Доминик

Урош Павићевић

Николина Скендеровић

Стефан Јовичић

 

05.06.2020 петак

13-15 часова са менторима Заклан Милан и Печенка Андраш вежбају следећи ученици:

Иванић Балинт
Милан Салма
Исмет Краснићи

 

15-17 часова са менторима Ђумић Драшко и Печенка Андраш вежбају следећи ученици:

Бојтош Себастиан
Петровић Борис
Ковач Бенце
Чернуш Алберт
Петар Никић
Никола Ђукић
Марио Салма

17-19 часова са менторима Ђумић Драшко и Печенка Андраш вежбају следећи ученици:

Гелер Роланд

 

 

                                                                               Фирстнер Роберт

                                                                                 Заклан Милан

Припремна настава за полагање практичног дела матурског испита за ветеринарске техничаре, одељење IV-3 (школска економија)

 

1 ВУК Андрић
ТОМИСЛАВ Габрић
ЕМИЛИЈА Лошонци
ПОНЕДЕЉАК МАРКО Матковић
01.06.2020. МАКСИМ Репаш
8-11h НЕМАЊА Синеш
Predrag Pualić МАРИЈАНА Францишковић
Jovica Marcikić САНДРА Годар
   
2 МИЛИЦА Калуђеровић
СТЕФАН Ковач
ДАРИО Годар
UTORAK ДУШАНА Маријанушић
02.06.2020. ТАБИТА Мартон
8-11h НЕВЕНА Матковић
Predrag Pualić БРАНИСЛАВ Шарчевић
   
3 ЗОРАН Беслаћ
ЉИЉАНА Смиљанов
МАЈА Милутиновић
БОРИС Рац Петин
SREDA АЛЕКСАНДАР Хорват
03.06.2020. ФИЛИП Хромиш
8-11h ВАЊА Шомођи
Jovica Marcikić АЛЕКСАНДАР Штефковић