A Szerb Köztársaság Oktatási Minisztériumának 2021. évi júniusi döntése alapján (Prosvetni pregled, külön kiadvány) a Topolyai Mezőgazdasági Iskola és Kollégium

PÁLYÁZATOT ÍR KI A KOLLÉGIUMI FÉRŐHELYEK BETÖLTÉSÉRE A 2021/2022. TANÉVRE

Szükséges dokumentumok a jövőbeli elsősök számára:

Az elsősök számára az íratkozás 2021. július 12-én és 13-án lesz 7.00-tól 14.00 óráig. Akik szeretnének a diákotthon lakói lenni, ők a jövendőbeli osztályfőnöküknek kell hogy jelezzék iratkozáskor, de legkésőbb 2021.július 24-ig.

A tanulók a Diákotthonba való jelentkezéskor kitöltik a jelentkezési lapot (megtalálható az iskola honlapján), illetve benyújtják a következő dokumentumokat:

• A bizonyitványok fénymásolatát 5-től 8 osztályig;
  • Az igazolást, hogy beiratkozott középiskolába;
  • Az egy családtagra jutó jövedelemi igazolást (2021.01-03.31. időszakra), amelyet az adott községi szerv ad ki, ahol a lakhely található (ha a lakhely nem változott a pályázat megjelenése előtt számitott 6 hónapban).

Az első jelentkezési kör: 2021. július 12-24;

Második jelentkezési kör (szabad helyekre): 2021. augusztus 24-27.;

Szociálisan hátrányos helyzetű tanulók részére, akik az első körben nem nyertek felvételt a diákotthonba jelentkezési határidő 2021. augusztus 24-27.

A határidőn kivül leadott, hiányos és jogosulatlan személy által benyújtott pályázatokat nem vesszük figyelembe.

Bármilyen kérdésük van, hivjonak bennünket.

Szükséges dokumentumok a másodikos, harmadikos és a negyedikes tanulók részére:

• A bizonyitvány fénymásolatát az utolsó befejezett osztályról;
  • Az igazolást, hogy beiratkozott középiskolába;
  • Az egy családtagra jutó jövedelemi igazolást (2021.01-03.31. időszakra), amelyet az adott községi szerv ad ki, ahol a lakhely található ( ha a lakhely nem változott a pályázat megjelenése előtt számitott 6 hónapban) .

A kitöltött dokumentációt a Pedagógiai-pszichológiai szakszolgálatnak kell leadni (a könyvtárban) 2021.július 14 és 24 között, munkaidőben 7.30-12.00 között.

Az első jelentkezési kör: 2021. július 12-24;

Második jelentkezési kör (szabad helyekre): 2021. augusztus 24-27.;

Bármilyen kérdésük van, hivjonak bennünket.