Élelmiszeripari technikus
Mezőgépkezelő és -szerelő

Sportnap 2022

Kedves kollegák és kedves tanulók,

Értesitünk mindenkit, hogy pénteken, május 13-án a 7. órán  (12.00) megtartjuk a RTS-Krossz futóversenyt. A délelőtti váltás minden tanulója részt vesz benne. Hatodik óra után, minden tanuló az udvaron átöltözve kell, hogy gyülekezzen, (átöltözni a 6. órán lévő tanterembe kell és a ruháitokat is ott kell hagyni).

A jövő héten (05.16.-20.) megrendezésre kerül a MEZŐGAZDASÁGI ISKOLA ÉLETÜNK RÉSZE tematikus hét. A hét elején (hétfőn  és kedden) iskolánk nyugdíjas tanárai tartanak órát diákjainknak, majd a hét második felében (csütörtökön és pénteken) iskolánk volt diákjai látogatnak el a tanulóinkhoz, hogy megosztják a tapasztalataikat, emlékeiket a diákéveikről.

Továbbá szerdán, május 18-án Sportnapot szervezünk. Ez a nap a sporttevékenységekről szól. Kérjük a tanulókat, hogy minél több aktivitásban vegyenek részt. Bővebb tájékoztatás a hirdetőtáblán található.

Az órákat a szerdai órarend alapján írjuk. Az osztályfőnökök a tornatanároknak kell, hogy jelentsék a sportaktivitások résztvevőinek névsorát.

Mindkét váltás reggel 7 órára jön és 12.50 –ig lesz iskolában.

Hétfőn, május 16-án 12 órai kezdettel megtartjuk a negyedik parlamenti ülést. Akik a tangazdaságon vannak aznap délelőtt, azoknak biztosítva lesz a tangazdaságról való bejutásuk. Az akváriumnál van a parlament tagjainak a gyülekezése.

Igazgató   Dr. Horváth Zsolt