Дом ученика
...у близини, модерна и добро опремљен
Пољопривредни техничар
...ако волиш пољопривреду
Ветеринарски техничар
...ако волиш животиње
Руковалац-механичар пољопривредне технике
...ако машине ти значе све
Оператер у прехрамбеној индустрији
...ако волиш прехрану

Вести и најаве

КОМИСИЈЕ НА МАТУРСКОМ ИСПИТУ

Дежурни професори на матурском писменом испиту   

                         ИЗ   матерњег језика

    Петак, 12.06.2020.      IV/3,  IV/4    8,00       

Фуро Андор                                             Марин Виденов

Харкаи Анита                                          Сандра Ђорђевић

Вереш Богарди Емеше                             Биљана Тадић

Петак, 12.06.2020.    IV/1,   IV/2,  IV/6     11,00

Маја Иљкић                                            Чила Гоголак

Маријана Лаловић                                   Вираг Габор

Марина Радаковић                                   Барна Богларка 

 

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕДАЊЕ РАДОВА

Мара Стојковић                                                  Агота Нађ

Нада Генераловић                                              Вајда Вајда Анамарија

Вера Ракчевић                                                    Етер Пандурчек Бетина

 

Дежурни професори на провери стручно

теоријских знања

среда, 10.06. 2020. IV/3,  IV/4      10.00

Мара Стојковић                                           Лајош Лерик

Дарко Мудреша                                          Барна Богларка

Вера Ракчевић                                             Бетина Етер Пандурчек

 

среда, 10.06. 2020.     IV/1,   IV/2,  IV/6      13.00

Светлана Лаловић                                    Анамарија Вајда Вајда

Ивана Гашпаревић                                    Хорват Жолт

Маријана Лаловић                                    Холо Рита

 

КОМИСИЈЕ ЗА ПРЕГЛЕДАЊЕ ТЕСТОВА

Прехрамбени техничари         Ветеринарски техничари       Пољопривредни техничар

Ирeн Ловра Саболчки                Бачо Марта                        Кучерка Ленђел  Дороћа                                                

 Куцор Габриела                         Ципо Ибоља                        Пеце Тамаш  

 Хајналка Ерчи                            Атила Поша                        Фараго Берталан

                                                 Предраг Пуалић                   Фирстнер Роберт    

                                                  Јовица Марцикић                 Ђуро Зелић

                                                 Стипан Делић                       Драгица Рашевић

                                                                                             Мирјана Ивановић

                                                                                              Милан Заклан   

                                                                                              Илија Ковачевић

 

                                                                                               Сабина Догнар Тот

                                                                                                 Ивана Стојановић                        

                                                                                        

                                                                                                               Биљана Хрњак

Пријава испита за јунски испитни рок

Драги уеници,

На сајту школе у десном страну, код Пријаве испита можете пријавите испите за јунски испитни рок.

Пријава испита је ОБАВЕЗНА за све редовне и ванредне ученике које хоће да полаже матурски или завршни испит у јунском року. Рок пријеве испита је до 2. јуна 2020. године до 20:00 сати!

Припрема за полагање практичног дела матурско испита за одељење 3/8с и 3/8м.

04.06.2020 четвртак

13-15 часова са менторима Заклан Милан и Печенка Андраш вежбају следећи ученици:

Бењамин Пешут

Сејад Халић

Колесар Кристиан

 

Хорват Килиан

 

 

15-17 часова са менторима Заклан Милан и Печенка Андраш вежбају следећи ученици:

Варади Мартин

Сабо Денис

Пап Себастиан

Домањ Шандор

Јожеф Шуриња
Здравко Вуков

 

17-19 часова са менторима Заклан Милан и Печенка Андраш вежбају следећи ученици:

Дудаш Доминик

Боршош Доминик

Урош Павићевић

Николина Скендеровић

Стефан Јовичић

 

05.06.2020 петак

13-15 часова са менторима Заклан Милан и Печенка Андраш вежбају следећи ученици:

Иванић Балинт
Милан Салма
Исмет Краснићи

 

15-17 часова са менторима Ђумић Драшко и Печенка Андраш вежбају следећи ученици:

Бојтош Себастиан
Петровић Борис
Ковач Бенце
Чернуш Алберт
Петар Никић
Никола Ђукић
Марио Салма

17-19 часова са менторима Ђумић Драшко и Печенка Андраш вежбају следећи ученици:

Гелер Роланд

 

 

                                                                               Фирстнер Роберт

                                                                                 Заклан Милан