Дом ученика
...у близини, модерна и добро опремљен
Пољопривредни техничар
...ако волиш пољопривреду
Ветеринарски техничар
...ако волиш животиње
Руковалац-механичар пољопривредне технике
...ако машине ти значе све
Оператер у прехрамбеној индустрији
...ако волиш прехрану

Вести и најаве

Организација наставе 2.недеља

Распоред учионица од 01.09.2020.

Ред.број

разред

учионица

 1.

I/1                          II/1

  9

 2.

I/2                           II/2

 10

 3.

I/3                            II/3

 17

 4.

I/4                            II/4

 18

 5.

I/6                            II/6

 13

 6.

I/8c                          II/8c

 40

 7.

I/8m                        II/8m

 40

 8.

I/9                            II/10

 28

 9.

I/11                          II/11

 28

10.

IV/1                          III/1

 25

11.

IV/2                          III/2

 11

12.

IV/3                          III/3

 24

13.

IV/4                         III/4

 29

14.

IV/6                          III/6

 14

15.

III/8c

 22

16.

III/8m

 22

17.

III/9

 23

18.

III/11

 23

Распоред по недељама за трогодишње профиле (друга радна недеља)

Ред.број

разред

период

настава

 

 1.

I/8c

7.09.2020 – 11.9.2020.

Онлајн

 

 

 2.

I/8м

7.09.2020 – 11.9.2020.

 

У школи

 

 3.

I/11

7.09.2020 – 11.9.2020.

 

У школи

 

 4.

I/9

7.09.2020 – 11.9.2020.

Онлајн

 

 5.

II/8c

7.09.2020 – 11.9.2020.

 

У школи

 

 6.

II/8м

7.09.2020 – 11.9.2020.

Онлајн

 

 7.

II/11

7.09.2020 –11.9.2020.

Онлајн

 

 8.

II/10

7.09.2020 – 11.9.2020.

У школи

 

 9.

III/8c

7.09.2020 – 11.9.2020.

У школи

 

10.

III/8м

7.09.2020 – 11.9.2020.

Онлајн

 

11.

III/11

7.09.2020 – 11.9.2020.

Онлајн

 

12.

III/9

7.09.2020 – 11.9.2020.

У школи

 

 

 

Распоред по недељама за четворогодишње профиле (друга радна недеља)

Ред.број

разред

период

Прва група

Друга група

 1.

I/1

7.09.2020 – 11.9.2020.

У школи, редовно

  /

 2.

I/2

7.09.2020 – 11.9.2020.

онлајн

У школи

 3.

I/3

7.09.2020 – 11.9.2020.

У школи, редовно

  /

 4.

I/4

7.09.2020 – 11.9.2020.

онлајн

У школи

 5.

I/6

7.09.2020 – 11.9.2020.

У школи, редовно

  /

 6.

II/1

7.09.2020 – 11.9.2020.

онлајн

У школи

 7.

II/2

7.09.2020 – 11.9.2020.

онлајн

У школи

 8.

II/3

7.09.2020 – 11.9.2020.

онлајн

У школи

 9.

II/4

7.09.2020 – 11.9.2020.

онлајн

У школи

10.

II/6

7.09.2020 – 11.9.2020.

У школи, редовно

  /

11.

III/1

7.09.2020 – 11.9.2020.

онлајн

У школи

12.

III/2

7.09.2020 – 11.9.2020.

онлајн

У школи

13.

III/3

7.09.2020 – 11.9.2020.

онлајн

У школи

14.

III/4

7.09.2020 – 11.9.2020.

У школи, редовно

  /

15.

III/6

7.09.2020 – 11.9.2020.

У школи, редовно

  /

16.

IV/1

7.09.2020 – 11.9.2020.

онлајн

У школи

17.

IV/2

7.09.2020 – 11.9.2020.

онлајн

У школи

18.

IV/3

7.09.2020 – 11.9.2020.

онлајн

У школи

19.

IV/4

7.09.2020 – 11.9.2020.

онлајн

У школи

13.

IV/6

7.09.2020 – 11.9.2020.

У школи, редовно

   /


 Ученици који чекају аутобус, у међусмени,  у случају лошег времена, биће смештени у учионицу број 23 уз надзор дежурног професора.

Радна субота 05.09.2020.

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

 

Ученици који наставу слушају на даљину  одговарају на редовном часу код  предметног наставника у заказаном термину .

Дана 05.09.2020. (субота) је радни дан. Радна субота се одрађује онлајн и ради по распореду за понедељак.

Биљана Хрњак

Ред вожње Бечејпревоз

Gunaroš-Kavilo-Bagremovo

5,30 – Kavilo-B.Topola

6,20 – B.Topola-Kavilo-kupi decu iz Bagremova za školu u Gunarošu

10,30 – Kavilo – bagremovo-za Čaki Lajoš

11,50 – B.Topola – Kavilo (sa svraćanjem u Bagremovo)

12,40 – Kavilo – B.Topola

13,50 – B.Topola-Kavilo

15,50 – Kavilo-B.Topola

17,20 – B.Topola – Kavilo

...............................................................................................................................

6,30 – Kavilo – B.Topola (za Čaki)

11,00 – B.Topola – Kavilo (za Čaki)

11,50 – Kavilo – B.Topola  (za Čaki)

12,45 – B.Topola – Kavilo  (za Čaki)

13,30 – Kavilo – B.Topola  (za Čaki)

16,05 – B.Topola – Kavilo  (za Čaki)

.........................................................................................................................

6,50 – N.Orahovo – B.Topola (Čaki)

11,00 – B.Topola – N.Orahovo (Čaki)

11,00- N.Orahovo – B.Topola (Čaki)

11,45 – B.Topola – N.Orahovo (za srednje škole)

12,15 – N.Orahovo – B.Topola (srednje škole)

17,15 – iz Poljoprivredne za N.Orahovo

18,00- N.Orahovo – B.Topola

 

13,50 – B.Topola – N.Orahovo (Čaki)

14,05 - N.Orahovo – B.Topola (Čaki)

 

B.Topola-Zobnatica-Karađorđevo-M.Beograd

5,50 – B.Topola-Mali Beograd

6,05 – M.Beograd-Karađorđevo-B.Topola

6,45 – B.Topola-M.Beograd-Karađorđevo

11,45 – B.Topola-Karađorđevo-M.Beograd

12,15 – M.Beograd-Karađorđevo-B.Topola

16,05 – B.Topola-Karađorševo-M.Beograd

17,20-B.Topola-Karađorđevo-M.Beograd

 

Srednji Salaš

6,50 - Sr.Salaš-B.Topola

10,40 – B.Topola-Srednji Salaš

11,05 – Srednji Salaš – B.Topola

11,45 – B.Topola - Srednji Salaš

12,20 -Srednji Salaš – B.Topola

16,10 – B.Topola – Srednji Salaš

16,40 – Srednji Salaš – B.Topola

17,20 – B.Topola – Srednji Salaš

 

Gornja Rogatica

6,15 – G.Rogatica – B.Topola

7,00 – B.Topola-G.Rogatica

7,30 – G.Rogatica – B.Topola

10,00 – B.Topola – G. Rogatica

11,45 – B.Topola – G.Rogatica

12,15 – g.Rogatica – B.Topola

17,15 – B.Topola – Tomislavci – G.Rogatica

 

Pačir

5,45 – Pačir – B.Topola

6,15 - B.Topola – Pačir

6,40 – Pačir – B.Topola

11,45 – B.Topola – Pačir

12,25 – Pačir – B.Topola

17,20 – B.Topola - Pačir