Дом ученика
...у близини, модерна и добро опремљен
Пољопривредни техничар
...ако волиш пољопривреду
Ветеринарски техничар
...ако волиш животиње
Руковалац-механичар пољопривредне технике
...ако машине ти значе све
Оператер у прехрамбеној индустрији
...ако волиш прехрану

Вести и најаве

Ванредни ученици- обавештење

Ванредни ученици, пре полагања матурског / завршног испита, треба да доставе доказ о уплати трошкова испита. 

КОМИСИЈЕ НА МАТУРСКОМ ИСПИТУ

Дежурни професори на матурском писменом испиту   

                         ИЗ   матерњег језика

    Петак, 12.06.2020.      IV/3,  IV/4    8,00       

Фуро Андор                                             Марин Виденов

Харкаи Анита                                          Сандра Ђорђевић

Вереш Богарди Емеше                             Биљана Тадић

Петак, 12.06.2020.    IV/1,   IV/2,  IV/6     11,00

Маја Иљкић                                            Чила Гоголак

Маријана Лаловић                                   Вираг Габор

Марина Радаковић                                   Барна Богларка 

 

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕДАЊЕ РАДОВА

Мара Стојковић                                                  Агота Нађ

Нада Генераловић                                              Вајда Вајда Анамарија

Вера Ракчевић                                                    Етер Пандурчек Бетина

 

Дежурни професори на провери стручно

теоријских знања

среда, 10.06. 2020. IV/3,  IV/4      10.00

Мара Стојковић                                           Лајош Лерик

Дарко Мудреша                                          Барна Богларка

Вера Ракчевић                                             Бетина Етер Пандурчек

 

среда, 10.06. 2020.     IV/1,   IV/2,  IV/6      13.00

Светлана Лаловић                                    Анамарија Вајда Вајда

Ивана Гашпаревић                                    Хорват Жолт

Маријана Лаловић                                    Холо Рита

 

КОМИСИЈЕ ЗА ПРЕГЛЕДАЊЕ ТЕСТОВА

Прехрамбени техничари         Ветеринарски техничари       Пољопривредни техничар

Ирeн Ловра Саболчки                Бачо Марта                        Кучерка Ленђел  Дороћа                                                

 Куцор Габриела                         Ципо Ибоља                        Пеце Тамаш  

 Хајналка Ерчи                            Атила Поша                        Фараго Берталан

                                                 Предраг Пуалић                   Фирстнер Роберт    

                                                  Јовица Марцикић                 Ђуро Зелић

                                                 Стипан Делић                       Драгица Рашевић

                                                                                             Мирјана Ивановић

                                                                                              Милан Заклан   

                                                                                              Илија Ковачевић

 

                                                                                               Сабина Догнар Тот

                                                                                                 Ивана Стојановић                        

                                                                                        

                                                                                                               Биљана Хрњак