Diákotthon
...közel van, modern és jól felszerelt
Mezőgazdasági technikus
...ha szereted a földművelést
Állategészségügyi technikus
...ha szereted az állatokat
Élelmiszeripari-biotechnológiai technikus
...ha érdekel a labormunka
Mezőgépkezelő
...ha a gépek a mindened
Pék
...ha odavagy a frissensült kenyér illatáért

Értesítés a tanulók és a szülők részére (2022/23-as iskolaév)

Kedves szülők és kedves tanulók!

Értesítünk mindenkit, hogy a tanév 2022.09.01-én kezdődik. Az elsősök és a végzősök a délelőtti váltásban járnak iskolában, amely 7.00 órakor kezdődik és 12.50-ig tart, a délutáni váltásban pedig a másodikosok és a harmadikosok járnak (akik nem végzősök) 13.00tól 18.50-ig.  Az órák 45 percesek. Csütörtökön (2022.09.01.) a délutáni váltásnak rövidített órái lesznek, az elsős szülők számára tartott szülőértekezlet miatt. Mindenkinek sikeres tanévet kívánunk!

 

Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy a közös szülőértekezlet a moziteremben (a város központjában) lesz megtartva 16.00 órai kezdettel, utána pedig sor kerül a saját osztályfőnökökkel  megtartott szülőértekezletre az iskolába, 17.00 órai kezdettel (2022.09.01-én).

 

Kedves kollégisták és szüleik,

értesítünk mindenkit, hogy szülői értekezletet tartunk az iskola konferencia termében  szerdán, 2022.08.31-én, 16:00 órai kezdettel magyar nyelven illetve 17.00 órakor szerb nyelven . Kötelező a részvétel bár egy  szülőnek/nevelőszülőnek  és a kollégiumba bejutott diáknak.

Szeretettel várunk mindenkit, üdvözlettel,

Kollégium vezető: Barna Boglárka                                            Igazgató: dr Horváth Zsolt