Diákotthon
...közel van, modern és jól felszerelt
Mezőgazdasági technikus
...ha szereted a földművelést
Állategészségügyi technikus
...ha szereted az állatokat
Élelmiszeripari technikus
...ha érdekel a labormunka
Mezőgépkezelő és -szerelő
...ha a gépek a mindened
Pék
...ha odavagy a frissensült kenyér illatáért

Diákotthoni értesítés - Nyári gyakorlaton lévő diákok rangsorolása

2022. augusztus 20-25 között fog zajlani azoknak a diákoknak a rangsorolása a topolyai diákotthonba, akik a nyári gyakorlat miatt hiányosan adták át a bejelentkezéshez szükséges okmányokat (bizonyítvány).

A tanulók augusztus 22-én, 23-án, 24-én és 25-én  8,00 és 12,00 óra között személyesen átadhatják át a hiányzó okmányt a diákotthonban.

Megjegyzés: Azok a tanulók, akik nem jelentkeztek az első körben (ami 2022. július 12-22 között zajlott), nem jogosultak a diákotthon megpályázására ebben a körben. Számukra a jelentkezés az utolsó körben lesz nyitott, ha nem telítődik be a diákotthon,  ami 2022. augusztus 25-től 29-ig tart.

AZ UTOLSÓ JELENTKEZÉSI KÖR A TOPOLYAI DIÁKOTTHONBA: 2022. augusztus 25-én kezdődik és 29-éig tart, amikor az érzékeny társadalmi csoport élvez elsőbbséget, és azok a tanulók, akiknek nem sikerült bejutni a diákotthonba az első jelentkezési körben.

Az első kör ranglistája megtalálható a Íratkozási ranglisták menüpontban.

A Diákotthon vezetője:

Barna Boglárka