Дом ученика
...у близини, модерна и добро опремљен
Пољопривредни техничар
...ако волиш пољопривреду
Ветеринарски техничар
...ако волиш животиње
Руковалац-механичар пољопривредне технике
...ако машине ти значе све
Оператер у прехрамбеној индустрији
...ако волиш прехрану

Вести и најаве

Консултације за поправни испит у августовском испитном року за школску 2019/2020

Консултације за поправни  испит у августовском испитном року  за школску 2019/2020

III/3

Болести животиља – Марат Бачо  17.08.2020.  8,00

                                                                18.08.2020. 8,00

 

I/11

Физика – Марин Виденов      2.07.2020.   9,00

                                                      3,07,2020,   9,00

                                                      17.08.2020. 9,00

                                                      18.08.2020.   9,00

I/11

Хемија – Марин Виденов      2. 07.2020.   9,30

  1. 07,2020, 9,30

                                                      17.08.2020. 9,30

                                                      18.08.2020.   9,30

 

I/11

Српски језик и књижевност – Вера Ракчевић             17.08.2020.  8,00

                                                                               18.08.2020.   8,00 

 

II/3

Патологија – Бачо Марта    17.08.2020.  8,00

                                                   18.08.2020.   8,00 

 

II/1

Биљна Производња 1 – Мирјана Ивановић   17.08.2020.     7.30

                                                                  18.08.2020.     7.30

 

Распоред поправних испита у августовском испитном року за школску 2019/2020

Распоред оправних испита у августовском испитном року  за школску 2019/2020

III/3

Болести животиља –20.08.2020.  8,00

  1. Марат Бачо
  2. Предраг Пуалић
  3. одељенски старешина

I/11

Физика –19.08.2020.  8,00

  1. Марин Виденов 
  2. Жарк Загорац
  3. одељенски старешина

 

I/11

Хемија –20.08.2020.

  1. Марин Виденов  
  2. Чила Гоголак
  3. одељенски старешина

 

I/11

Српски језик и књижевност –19.08.2020.  8,00 писмени

                                                      20.08.2020.   8,00  усмени

  1. Вера Ракчевић 
  2. Мара Стојковић
  3. одељенски старешина

 

II/3

Патологија –19.08.2020. 8,00

  1. Бачо Марта   
  2. Јовица Марцикић
  3. одељенски старешина

 

II/1

Биљна Производња 1 –19.08.2020. 8,00

  1. Мирјана Ивановић
  2. Драгица Рашевић
  3. одељенски старешина

Професионална пракса

Професионална пракса  од 10.06.2020. креће онлајн за све разреде. Суботе 13.06., 20.06.2020 су радне .