Diákotthon
...közel van, modern és jól felszerelt
Mezőgazdasági technikus
...ha szereted a földművelést
Állategészségügyi technikus
...ha szereted az állatokat
Élelmiszeripari technikus
...ha érdekel a labormunka
Mezőgépkezelő és -szerelő
...ha a gépek a mindened
Pék
...ha odavagy a frissensült kenyér illatáért

Hírek és közlemények

Online vizsgabejelentés a júniusi vizsgaidőszakra

Kedves tanulóink,

Az iskolahonlap jobb oldalán található Vizsgabejelentőnél tudjátok online bejelenteni a vizsgáitokat a júniusi vizsgaidőszakra.

A vizsgák bejelntése KÖTELEZŐ minden érettségi vizsgázó vagy záróvizsgázó rendes és magántanulónknak 2020. június 2-án 20:00 óráig!

A 3/8s és 3/8м osztályok vizsgafelkészítő időpontjai

2020.06.04.  csütörtök

13-15 órakor mentorok : Zaklan Milan és  Pecsenka András a következő tanulóknak:

Benjamin Pešut

Sejad Halić

Koleszár Krisztián

 

Horvát Kilián

 

 

15-17 órakor mentorok:  Zaklan Milan és  Pecsenka András a következő tanulóknak:

Váradi Martin

Szabó Denisz

Papp Szebasztián

Domány  Sándor

Jožef Šurinja
Zdravko Vukov

 

17-19 órakor mentorok:  Zaklan Milan és  Pecsenka András a következő tanulóknak:

Dudás Dominik

Borsos Dominik

Uroš Pavićević

Nikolina Skenderović

Stefan Jovičić

 

2020.06.05. péntek

13-15 órakor mentorok:  Zaklan Milan és  Pecsenka András a következő tanulóknak:

Ivanić Bálint
Milan Salma
Ismet Krasnići

 

15-17 órakor mentorok:  Đumić Draško és  Pecsenka András a következő tanulóknak:

Bojtos Szebasztián
Petrović Boris
Kovács Bence
Csernus Albert
Petar Nikić
Nikola Đukić
Mario Salma

17-19 órakor mentorok:  Đumić Draško és  Pecsenka András a következő tanulóknak:

Gellér Roland

                                                            Fürsztner Róbert
                                                            Zaklan Milan

Jegyek javítása és pótlása a végzősök részére 2020.06.01.

Jegyek javítása és pótlása  a 2019/2020-as iskolaévben  a végzősök részére

2020.06.01.

Állatok betegségei:  8,00

- tanár Bacsó Márta                                          -tanár Cipó Ibolya

Оsztály IV/3                                                     Оsztály IV/4

 

Sebészet alapjai :   10,00

-tanár  Bacsó Márta                          

Оsztály IV/4

Angol nyelv :  10,00

 - tanár Ivana Gašparević

Одељење IV/3                                  

Mezőgazdasági technika : 8,00

Оsztály IV/1

-tanár Fürsztner Róbert 

                  Bilјana Hrnjak