Szóbeli felelések időpontjai a nem végzős osztályok részére

Szóbeli javítások időpontjai a nem végzős osztályok részére

I/10 

Magyar nyelv és irodalom –Éter Pandurcsek Bettina 2020.06.08. 8,00

Szerb mint nem anyanyelv - Mara Stojković  2020.06.09  8,00

Német nyelv- Dragana Boos 2020.06.11. 8,00

Testnevelés- Marijana Lalović 2020.06.10.  12,00

Matematika- Holló Rita  2020.06.11. 8,00

Történelem- Fúró Andor 2020.06.12.

Számítástechnika és informatika- Lőrik Lajos 2020.06.09. 9,00

Fizika –Ercsi Hajnalka 2020.06.12. 9,00

Kémia –Gogolák Csilla  2020.06.13. 8,00

Táplálkozástan –Mátéffy Katica 2020.06.13. 9,00

Húsipari műveletek és mérések   (elmélet és gyakorlat ) Lovra Szabolcski Irén  2020.06.08. 11,00

Húsipari alapanyagok – elmélet –Mátéffy Katica  2020.06.08. 10,00

                                           - gyakorlatok- Kucor Gabriella

                                           -gyakorlati oktatás- Gajić-Еrcsi

                                           - blokk –Udvardi Ildikó

Hitoktatás-   Kucor Krisztián  2020.06.15. 8,00

I/1

-Srpski jezik i književnost- Mara Stojković 09.06.2020.  8,30

-Engleski jezik –Maja Ilјkić 10.06.2020. 11,30

-Hemija –Marin Videnov 11.06.2020. 9,30

-Polјoprivredna tehnika –Milan Zaklan 11.06.2020. 10,00

-Pedologija iagrohemija-Mirjana Ivanović 12.06.2020.8,00

-Zaštita bilјa - Dragica Rašević 10.06.2020.  10,30

-Biologija –Snežana Zagorac  11.06.2020. 9,00

I/2

Növényvédelem  - Pecze Tamás  2020.06.10.  8,00

I/3

Anatomija i fiziologija - Ibolјa Cipo  08.06.2020.  8,00

I/11

Srpski jezik i književnost – Vera Rakčević 08.06.2020. 8,00

Fizika -  Marin Videnov  11.06.2020. 9,00

Hemija -  Marin Videnov  11.06.2020. 10,00

II/1

Srpski jezik i književnost – Mara Stojković  09.06.2020.  12,00

Hemija -  Marin Videnov  11.06.2020. 11,00

Zaštita bilјa -  Dragica Rašević  10.06.2020.  10,00

Gajenje povrtarskih kultura- Dragica Rašević  10.06.2020.  9,30

Bilјna proizvodnja 1 – Mirjana Ivanović 12.06.2020. 8,30

II/3

Engleski jezik – Ivana Gašparević  09.06.2020. 8,30

Farmakologija –Jovica Marcikić  10.06.2020. 9,00

Patologija – Bačo Marta  11.06.2020. 9,00

Biologija –Snežana Zagorac  11.06.2020. 10,00

II/4

Farmakológia – Pósa Attila  2020.06.08. 8,00

II/8s

Osnovi polјoprivredne proizvodnje –Đuro Zelić 10.06.2020. 8,00

Osnovi polјoprivredne proizvodnje (vežbe)-Dragica Rašević 10.06.2020. 11,00

III/1

Bilјna proizvodnja –Đuro Zelić 10.06.2020. 9,00

III/3

Fizičko vaspitanje- Marijana Lalović  10.06.2020.  12,00

Bolesti životinja – Marta Bačo 11.06.2020. 10,00

Porodilјstvo –Jovica Marcikić 10.06.2020. 10,00

Engleskijezik- Ivana Gašparević  09.06.2020. 9,30